Adventní kalendář pro děti i tatínky

Prosinec 2017

Ano, v obchodech je nabídek na adventní kalendáře tolik, že je můžete přehazovat vidlemi, ale když dětem místo klasiky s pár pidi čokoládičkami kalendář vyrobíte, a ještě tento speciální, tak to určitě ocení. A tak pojďme udělat našim dětem ten letošní advent opravdu výjimečný.

Cena:

Odkaz: 

Adventní kalendář je klasika a od dob, co mám děti u nás nesmí chybět. Tento rok adventní kalendář vyrábím pro děti už potřetí. Předloni to byl domeček z ruliček od toaletního papíru, loni girlanda z domácích sušenky s čokoládou (podle formiček od Tescomy).

Když jsem sháněla inspiraci na nápady pro letošní rok, bylo mým cílem kromě hezkého kalendáře pro děti i to, abych jej mohla s vámi sdílet a co nejvíce vám tak pomohla. Protože právě o tom je projekt Myšák Béda – o zábavě pro děti a pomoci pro rodiče. 

Adventní kalendář DIY - kapsičky s vánočními úkoly
Description: https://uploads-ssl.webflow.com/597f8ae10b0625000132dff8/5a15f95290e70f0001243b9e_Adventni_vetev_blog.jpg

Letošní adventní kalendář se skládá ze snadných papírových kapsiček, do kterých vložíte kartičky s aktivitami na daný den. Můžete přidat i malou drobnost v podobě hezké samolepky, bonbonu, barevné lepící pásky, razítka, gumy na gumování, čokoládové mince, jednotlivých dílečků stavebnice, pro holčičky třeba prstýnek nebo sponku, ...

Kapsičky můžete rozvěsit na větev či cokoli jiného, nebo z nich udělat adventní girlandu.

A protože vím, že času zvláště před Vánoci není nazbyt, nejsou to jen nějaká obecná doporučení a návody, ale kompletní podklady k vytištění, pro vás ZDARMA.

V podkladech k vytištění najdete:

-       kartičky s aktivitami (aktivit je o něco více, abyste mohli vybrat ty nejvhodnější pro vás) a doplňky k aktivitám (návody a šablony k vyrábění)

-       šablony na kapsičky v barevné variantě (na slepování průhlednou izolepou)

-       šablony na kapsičky v minimalistické černobílé variantě (tady doporučuji slepovat barevnou washi páskou nebo barevnou izolepou)

-       kolečka s čísly pro případ, že jako kapsičky na cedulky a dárečky využijete roličky od toaletních papírů, krabičky od sirek či cokoli jiného

-       adventní kalendář pro tatínky jako bonus!

 

Asi si teď ťukáte na čelo, proč dělat adventní kalendář i pro tatínky?

Protože při vší naší péči o děti mohou mít pocit, že je zanedbáváme. No a tak není na škodu  jim ukázat, že i na nich nám záleží a také jim něco originálního připravit.

Muži humor ocení, a tak jsem připravila na každý den jeden vtip a opět nějaké do zásoby, abyste je mohli přizpůsobit podle jeho vkusu.

A začít ráno vánočním vtipem určitě den zpříjemní.

 

Adventní kalendář s vtipy pro tatínky

 

Podklady ke stažení jsou k dispozici zde. Pokud patříte mezi zaregistrované dostali jste link na odkazy emailem.

S myšákem Bédou vám přejeme pohodový advent, krásné Vánoce a hodně štěstí do nového roku!

Líbilo se vám? Sdílejte stránky myšáka Bédy :-)

Líbí se Vám článek? Dejte nám Like, sdílejte stránku na Facebooku. Díky!

Líbí se Vám Myšák Béda?  Dejte Like jeho Facebookové stránce, bude skákat radostí :-)